Wydarzenia

3 Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych

23 września 2015

W dniach 8-10 października, w Krakowie, odbędzie się III Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych.
Wierzymy, że będzie on kolejną okazją do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu medycyny ratunkowej oraz wymiany doświadczeń i własnych spostrzeżeń.

Celem spotkania jest podkreślenie, że prawidłowo funkcjonujący system Państwowego Ratownictwa Medycznego jest możliwy wyłącznie przy ścisłej współpracy kluczowych dla systemu profesjonalistów medycznych – ratowników medycznych, pielęgniarek i lekarzy. Jedynie takie rozwiązanie jest gwarancją sprawnego i efektywnego systemu, którego skuteczność bezpośrednio wpływa na zdrowie, życie i bezpieczeństwo pacjentów.
W tym roku w programie ponad 60 wystąpień podczas 15 sesji tematycznych, a wśród wykładowców autorytety z dziedziny medycyny ratunkowej, a także osoby na co dzień pracujące w zawodzie ratownika medycznego. Nowością będą warsztaty praktyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik symulacji medycznej, które prowadzą najlepsi instruktorzy z zakresu ratownictwa taktycznego oraz położnictwa i ginekologii.

Gorąco zachęcamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu zarówno ratowników medycznych, jak i przedstawicieli innych środowisk medycznych – lekarzy, pielęgniarki i położne, a także studentów kierunków medycznych.

Do zobaczenia w Krakowie!

ratownicymedyczni

Zobacz także

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź