Ratownictwo medyczne, Wydarzenia

5 Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych

19 czerwca 2017

Z wielką przyjemnością informuję, że JUST SAVE IT blog objęło patronat medialny nad największą imprezą edukacyjną, dedykowaną służbom ratującym życie w Polsce. Mowa oczywiście o Kongresie Ratowników Medycznych, który po raz 5. wystartuje w Krakowie w dniach 12-14 października 2017r.

Centrum Dydaktyczno – Kongresowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum zaoferuje bogaty i zróżnicowany program merytoryczny podzielony na 11 sesji:  Problematyka pacjentów neurologicznych w ZRM, Świat farmakologii, Ratownictwo specjalistyczne, Pediatria na spokojnie, Pomóc a nie zaszkodzić – postępowanie ratownicze w amputacjach, Prawo praktycznie, Kardiologia w ratownictwie: między wytycznymi a praktyką, Co w głowie siedzi – psychiatria i psychologia, Ratownik na miejscu zbrodni – medycyna sądowa, Codzienna praktyka, Ratownictwo Medyczne na świecie – doświadczenia naszych.

Trzydniowe spotkanie ratowników medycznych, pielęgniarek, lekarzy i studentów kierunków medycznych wypełnione licznymi sesjami edukacyjnymi, warsztatami praktycznymi, pokazami oraz ćwiczeniami jest odpowiedzią na coraz to bardziej zwiększające się zapotrzebowanie środowiska medycznego na doskonalenie swoich umiejętności zawodowych.

W tym roku na Blogu Fundacji będzie jeszcze więcej informacji dotyczących Kongresu, a relacja po wydarzeniu bardziej obszerna. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich do odwiedzin strony i przede wszystkim niezwłocznej rejestracji, co możecie zrobić klikając tutaj.

Organizatorom dziękuję za zaufanie i kontynuację współpracy.

Strona Kongresu

Zobacz także

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź